January 2012

Heh :D

20. january 2012 at 19:50 | Nika |  Deníček?
Juchů, zaspala jsem! :D Tentokrát mi nestačilo ani těch devět minut, ale první hodina ve čtvrtek je tělák a učitel mi řekl, že když necvičim, tak se na to můžu vykašlat a chodit do školy na devátou. Takže nebude mít kecy. Vzhledem k tomu, že bylo čtvrt na osm jsem šla ještě spát. V plánu bylo vstát cca v 8:50.
Vzbudila jsem se 8:06 (:D), špatný zjištění bylo to, že za 4 minuty mám jít na autobus. Nestíhám, nevadí :D Byla jsem chytrá - zapla jsem si noťas a koukla jsem se kdy mi jede druhej bus.
A protože tohle dopisuju o den pozdějc nevim co jinýho bych napsala o včerejšku, tak na to už kašlu :D

Mám to ale nápady...

18. january 2012 at 19:53 | Nika |  Ostatní věci
Učím se němčinu. Jak mě může sakra při němčině napadnout, že bych mohla být tajemná spolužačka, o který nikdo nic neví a ze který budou mít všichni strach??
Ale šlo by to...Jsem na nový škole, nikdo kromě dvou holek ještě nebyl u mě doma, a jediný co o mě ostatní vědí je jak se jmenuju, na jakou jsem chodila základku, kolik mi je a že mi z těláku vychází 4 (ale já se vážně snažim!!)! Stačilo by dalších šest let nikoho nepozvat ke mě domů a dávat si velkej (sakra VELKEJ) pozor na pusu, abych toho neřekla víc než je nutný. A vlastně to není špatnej nápad (:D). Vždycky jsem to tak chtěla, ale nešlo to. Teď to jde! Chachá...
Ovšem je tu malé riziko, že "díky" té tajemnosti se mnou nebude nikdo nic chtít mít (ďábelská to věta!). ....... Problém vyřešen! Vymyslím si imaginární kamarádku. Mohla bych z toho zešílet, ale doufejme že ne.
Napíšu vám za šest let, až budu maturovat.
A teď se jdu naučit tu němčinu nebo se k matuře ani nedostanu.

Tak co si mám myslet?

17. january 2012 at 22:50 | Nika |  Ostatní věci
Já nevim...To jsem vážně tak divná? Proč se mnou skoro nikdo (jednou za tejden se najde výjimka) nechce mít nic společnýho? Nikomu jsem nic neudělala...Copak jsem jim dala důvod mě totálně ignorovat a vyměnit mě radši za někoho...co já vim co si myslej...normálnějšího?!
Cítili jste se někdy uplně sami? Jakože na vás nikomu ani trochu nezáleží (kromě rodiny)? Protože já tohle prožívám snad každej den. Do školy jezdim se svojí kamarádkou se kterou se znám 10 let. Všechno v pohodě, bavíme se a všechny tyhle věci a potom příjdeme do třídy, vezmeme si každá svůj sešit a šprtáme se. To by nevadilo, kdyby se na mě hned o velký přestávce nevykašlala a začala se bavit s někym uplně jiným, se kterým mimochodem předtim nechtěla mít nic společnýho. Najednou je s ním ve skupině na soutěž na angličtinu a mě se ani nezeptá jestli bych nechtěla jít já. Vždycky když něco potřebuje o hodině, přestanu psát a poradim jí. A ona? Ona na mě jenom zamává a zasyčí ať jí teďka nechám, že to musí dodělat. Ne že bysme byly nejlepší kamarádky...nikdy jsme si moc nerozuměly, ale tak když se známe už přes 10 let a sedíme spolu v lavici tak by se mohla chovat trošku jinak, když vidí že jinou kamarádku (kamarádku, ne holku na krátkej dialog o přestávce jestli neví co bylo za úkol) nemám.

Au...

17. january 2012 at 17:16 | Nika |  Deníček?
Původně jsem měla v plánu vstávat o půl 6, abych všechno stihla bez zbytečnýho spěchu. To víte, když vám učitelka dá možnost opravit si písemku když jste z ní měli za 4, tak by se to mohlo vyplatit. Ale v 7 ráno už psát?!
První "au" jsem zažila poté co jsem vstala v 6 a zjistila že za 12 minut mám být venku a v mrazu čekat na autobus. Ale byla jsem v pohodě, asi proto že můj rekord v ranním vstávání + hygieně + toaletě + vybrání něčeho slušnýho na sebe + zženštění (prostě nalíčení no :D) je -aplaus prosím- devět minut. Jo, devět minut :D
Další "au", když jsem zjistila že píšem kontrolní diktát. No výborně! Ale tak vytáhla jsem se, mám za jedna :D
Třetí "au": umírám hlady když v tom si vzpomenu že dneska nemám oběd. Žaludek byl docela naštvanej.
O půl 4 jsem měla něco domluvenýho s kámoškou. S tou kámoškou, co dostala už minimálně 3 šance jak si u mě zlepšit skóre. I tak nic. Prostě nepřišla. Po čtvrtý. Emocionální au.
Tentokrát jedno fyzické au. Naprosto příšerně mě rozbolela hlava. Všude. Myslela jsem že umřu. To si vlastně myslim ještě furt...Au :(

"Nevinný" svět lidí...

16. january 2012 at 22:02 | Nika |  Téma týdne
Celej tenhle svět začínal nevinně. Evoluce. Bylo to tu fajn. Klidný. Nevinný. A přesto když se podívám ven z okna vidím hnusnej hanebnej svět, pro někoho super svět. Pro mě začátek konce. Vidí to tak všichni, ale jen někteří za tou vší nevinností lidských výtvorů vidí "apokalypsu". Možná vám "apokalypsa" připadá jako moc tvrdý slovo - podívejte se ven. Všechno co tam uvidíte nás jednou zničí. Co jste cítili, když jste se dozvěděli že na Zemi je 7 miliard lidí? Hrdost? Hrůzu? Nic? Já osobně zděšení.
Každý má svůj osud. Pokud tamhletomu týpkovi "někdo-něco" určil smrt, tak by měl umřít, no ne? Je to krutý, já vim. Ale tak to cítím. Doktoři jezdí do Afriky pomoct. Proč? Jasně,aby neumřeli, jsme přece lidi, měli bysme si pomáhat, ne? Ale pokud budou léky a jiné lidské výtvory takhle ničit koloběh života, tak ani ne za 1000 let tady nebude nic...Kromě lidí. A pak, pak se tenhle svět dočista zhroutí. A budeme to MY, kdo za to bude moct.
Lidi jsou nevinní. Jo, jasně...

Ahoj!

16. january 2012 at 20:55 | Nika |  Ostatní věci
Tenhle blog vznikl abych si trošku ulevila. Ne "ulevila" jako zanadávala :D Ulevila jako odpočinula od vnějšího světa. Možná ti to teď připadalo jako kravina - jedna rada: nelez sem ;) Chci se dopředu omluvit za případné vynechání mezery - píšu to na noťasu a je tady jaksi malinko pochroumanej mezernik :D Nemám vůbec ponětí co sem mám dávat, takže jestli čekáte nějaké úžasné výplody fantazie tak si budete muset počkat nebo si najít jinej blog.
Jmenuju se Verča, ale Nika je hezčí :D (pro debily-VeroNIKA) Ze základky jsem odešla na víceletý gymnázium (jo! vzali mě!!) v Hradci Králové. Je mi 13, narozeniny budu mít až v červnu takže si užiju bejt nejmaldší ze třídy (skvělý! hehe, ironie...). Ráda čtu, sport je můj úhlavní nepřítel a jsem zázračná. Přestože jsem ten typ co bude radši sedět doma na prdeli a zírat z okna než aby šel ven s kámošema, nějakým záhadným způsobem se mi daří spadat do skoro podváhového BMI :D Můj nejoblíbenější film je Donnie Darko, přesně ten typ filmu na kterej se musíte podívat 3x a stejně ho pořádně nepochopíte. Miluju ten film (možná taky proto že v něm hraje Jake Gyllenhaal??)! Nesnášim Operu a všechno na ni svádim :D Pročpak mamince trvá stažení filmu 12 hodin a mě cca 45 minut? Protože používá Operu...