Ahoj!

16. january 2012 at 20:55 | Nika |  Ostatní věci
Tenhle blog vznikl abych si trošku ulevila. Ne "ulevila" jako zanadávala :D Ulevila jako odpočinula od vnějšího světa. Možná ti to teď připadalo jako kravina - jedna rada: nelez sem ;) Chci se dopředu omluvit za případné vynechání mezery - píšu to na noťasu a je tady jaksi malinko pochroumanej mezernik :D Nemám vůbec ponětí co sem mám dávat, takže jestli čekáte nějaké úžasné výplody fantazie tak si budete muset počkat nebo si najít jinej blog.
Jmenuju se Verča, ale Nika je hezčí :D (pro debily-VeroNIKA) Ze základky jsem odešla na víceletý gymnázium (jo! vzali mě!!) v Hradci Králové. Je mi 13, narozeniny budu mít až v červnu takže si užiju bejt nejmaldší ze třídy (skvělý! hehe, ironie...). Ráda čtu, sport je můj úhlavní nepřítel a jsem zázračná. Přestože jsem ten typ co bude radši sedět doma na prdeli a zírat z okna než aby šel ven s kámošema, nějakým záhadným způsobem se mi daří spadat do skoro podváhového BMI :D Můj nejoblíbenější film je Donnie Darko, přesně ten typ filmu na kterej se musíte podívat 3x a stejně ho pořádně nepochopíte. Miluju ten film (možná taky proto že v něm hraje Jake Gyllenhaal??)! Nesnášim Operu a všechno na ni svádim :D Pročpak mamince trvá stažení filmu 12 hodin a mě cca 45 minut? Protože používá Operu...


Jsem nestálá, každej tejden jsem někým jiným a nestačí ti 10 let na to, aby jsi mě pochopil. Sama nevim kdo jsem, jaká jsem, co poslouchám za muziku a jestli to jsem vůbec já.

 

1 person judged this article.

Comments

1 nika-04 nika-04 | 16. january 2012 at 21:17 | React

zkouškakometářů :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama