Co takhle nějakej ten koment?!

11. august 2012 at 18:34 | Nika |  (Mo)mentální výlevy
Na posteli mi běhá morče. Musí běhat každej den, aby nebyla tlustá. Chá! Ode mně to sedí. Celý prázdniny sedim u kompu, cpu se sušenkama, kafem a čokoládovýma jogurtama a kynu.

Morče doběhalo. Teď už jenom leze ke kraji postele a já na ni mávám ať vypadne. Ani se neobtěžuju vstát, abych ji čapla a dala doprostředka, kam patří. Stejně by to nemělo cenu... To, že neběhá právě teď neznamená, že by nezačala sprintovat jako Bolt, kdybych vstala ze židle.

Klik *Celý článek*, protože já ještě neskončila! :D


Dobře, právě jsem vstala a popadla morče do svých od komárů poštípaných rukou. Slast. Jinak bych nenazvala ten pocit, když vám drápky od živýho tvorečka drbou štípance. Ačkoli škrábance od živýho tvorečka už zas tak milý nejsou. A že jich mám! Na obou předloktích. Vypadá to jako kdybych si ubližovala. I když to jsem už taky dělala. Jednou, když mi bylo asi deset. Upřímně řečeno, fólií na matematiku to moc nešlo. Víte jaký fólie, takový ty do hněda, jak do nich dáte papír s příkladama a píšete na ni tužkou, a pak to vymažete a dáte tam jinej papír a začínáte zase odznova.

Mám před sebou časopis otevřenej na stránce 31. Titulek: TEMNÝ LES AOKIGAHARA: Proč se stal rájem SEBEVRAHŮ?
Hmm. Pak tu jsou tři fotky oběšenců. Je to někde v Japonsku. A dokonce tu je fotka u který je popisek: Cedule přemlouvají kolemjdoucí, aby si nebrali život. :D Hezky! :D

Mám dotaz...Jak sem dám video, to vim. Ale jak ho zmenšim, aby z něj byl jenom ten dolní proužek? Nemůžu na to přijít...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama