Fotka, kterou miluju

26. october 2012 at 20:41 | Veru |  Fotky

Dobře, tohle jsem nefotila já, ale je to fotka a proto v týhle rubrice bude ať se vám to líbí nebo ne.
Na fotce je moje babička z mamčiny strany, může jí tam být kolem pětatřiceti let? Tuhle fotku mám ve svém pokoji v rámečku na stěně u postele. Hrozně moc se mi líbí, když jsem jí uviděla poprvý začala jsem řvát, že si jí zabírám :D Vtipný je, že v rukách drží půlku chleba. PŮLKU!! Vemte si, že dneska je půlka z týhle půlky (tedy jedna čtvrtina) náš CELÝ chleba. Neuvěřitelný... Moji mamču měla až ve dvaačtyřiceti letech (no chápete to?), takže jsem ji znala jako opravdovskou babičku. Bohužel už tu s námi není, ale teď jí je určitě líp.
Původně to měla být Veronika (jako já, mehehe), ale na matrice to zblbli a najednou z ní byla Věra :D
Víte jak jsou ty mléčný řezy od Kinder? Ty měkký? Výdycky, když jsem u babičky s dědou jako malá spala, večer mi jí babička dala a mě to hrozně štvalo, protože jsem chtěla ty tvrdý Kinder Pingví :D Taky mi kupovala kremrole. Hodně kremrolí. A tehdejší fazole, takový ty jak je balili k Jupí pitíčku a jak k nim byly různý dodělávky jako klouzačky a tak.
Vždycky, když je u nás pouť (je to vždycky první týden v květnu a chodím tam tradičně se svojí kamarádkou ze základky), tak u autodromu je taková budka a tam se kupujou lístky na nějaký atrakce a prodává je tam jedna babča, která mi ji úplně připomene, protože jí je hrozně podobná.
Měla červený obří nehty, přímo drápy. Mamině se nehty loupou, jak to jenom jde, ale já mám nehty po babče, takže s nima můžu dělat co chci a nezlomí se ani jeden. Díky babi! :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama