December 2012

Ježíšek přeci jen existuje!

28. december 2012 at 22:15 | Veru |  Téma týdne
A víte co? Místo abych se tu patlala s vymýšlením nějakýho super-duper duchovního článku o tom, jak jsou Vánoce mírumilovný a plný lásky, vám sem napíšu můj seznam věcí, které mi donesl Ježíšek. Bohužel mi asi před měsícem ukradli ve škole penál (byla jsem pryč 10 minut!), ve kterém byla mimo jiné čtečka (tam se dá paměťovka a to celý se dá do kompu), tudíž nemám jak nahrát obrázky, takže se budu snažit je najít aspoň na internetu. Fotky (snad) doplním později.

Krev Světla*6.díl

28. december 2012 at 20:17 | Veru
Elizabeth je obyčejná dvaadvacetiletá dívka. Na univerzitě studuje botaniku a o víkendu si přivydělává roznášením letáků. Už od svých šestnácti let navštěvuje terapeuta, protože když byla mladší, mívala občas noční můry, kvůli kterým se bála večer usnout. Když začala chodit i k psychiatričce, která jí předepsala léky, zlé sny už se jí nezdály. Přesto chodí jednou za dva týdny za svým terapeutem, protože má strach, aby se jí můry nevrátily.

"Eyup," pravil Bic Mac.

27. december 2012 at 1:33 | Veru |  (Mo)mentální výlevy
Já už to nechápu. Tak jo, přiznejte se, kdo z vás má na blogu počítadlo návštěvnosti od Toplistu? Asi většina blogerů, kteří vůbec nějaký počítadlo mají. Když se kouknete na to moje, je tam pěkná čistá nulka. Jo, pardon, u online tam je jednička. Nečekaně. Mě to vůbec nefunguje! Když se podíváte na anketu, je tam nějakejch 40 (ne, nechce se mi to počítat) hlasů. To znamená, že těch 40 lidí na tomhle blogu bylo, tak proč sakra nejsou uvedený v toplistu? Jo, teď zním jako největší pokrytec a sobec pod sluncem, ale buďme upřímní. Kdo by nechtěl aspoň pidi návštěvnost? Mám jednoho stálého čtenáře (děkuji ti Miki :)), tak proč tam není aspoň jednička?! Je to prostě celý rozbitý.

Krev Světla - rozcestník

27. december 2012 at 1:00 | Veru |  Tvorba
Elizabeth je obyčejná dvaadvacetiletá dívka. Na univerzitě studuje botaniku a o víkendu si přivydělává roznášením letáků. Už od svých šestnácti let navštěvuje terapeuta, protože když byla mladší, mívala občas noční můry, kvůli kterým se bála večer usnout. Když začala chodit k psychiatričce, která jí předepsala léky, zlé sny už se jí nezdály. Přesto chodí jednou za dva týdny za svým terapeutem, protože má strach, aby se jí můry nevrátily.

Slepí pozorovatelé

23. december 2012 at 1:18 | Veru |  Téma týdne
Když většina lidí zavře oči, nevidí nic. Maximálně červeno, protože se zrovna dívají do světla. Ale někteří začnou více vnímat okolí a někteří dokonce vidí barvy. Samozřejmě, že pokud si ty barvy představíte, budete je tam mít taky, ale někdo je tam prostě vidí. Já osobně tyto barvy viděla jen jednou, když jsem ležela v posteli, nešlo mi usnout a já měla naprosto pročištěnou hlavu. Co se týče toho vnímání okolí, mám na mysli takové to duchovní vnímání. Uvědomíte si, že něco jste udělali špatně nebo naopak správně. Někdo třeba začně okamžitě vzpomínat.

Musím si přepsat chemii...

17. december 2012 at 22:11 | Veru |  (Mo)mentální výlevy
Nejspíš bych měla začít tím, proč jsem poslední dva týdny nic nenapsala. Nemám čas. Abyste mi rozuměli: v pondělí přijdu domů kolem půl pátý a než si udělám školu a spoustu dalších nutných věcí, je najednou půl desátý a pak už nemám sílu něco psát. V úterý mám trénink, a protože jako idiot čekám na zastávce půl hodiny (nekecám, končíme v 19:00 a bus mi jede v 19:28), domů přijedu před osmou, večeřim někdy do půl devátý a to je na mě už moc pozdě, abych něco vymejšlela. Středa je jediný volný den, ale to většinou nejsem doma. Čtvrtek mám taky trénink a v pátek přijdu domů a jsem totálně vyřízená, protože pátky už prostě nezvládám. Co se týče víkendu, uznávám, tam mě nic neomlouvá.

Den 6*Táákže...

5. december 2012 at 14:45 | Veru
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě

Táákže...

1. miluju Star Wars
2. nesnáším, když jsem jedna z desítek dalších
3. nemám ráda Ameriku
4. vyrábím šperky
5. maluju na plátna

Yoda. Yoda everywhere.

4. december 2012 at 16:19 | Veru |  Deníček?
Tak jo, podařilo se mi koupit dva dárky k Vánocům. A dalších pět mě jich ještě čeká. Koupila jsem dvě hezký šperkovničky, ještě k nim udělám nějaký náušnice a něco na krk a bude to!

Psala jsem opravku z němčiny, protože jsem z ní dostala trojku. A z němčiny já trojky nedostávám (jen občas). Dneska jsme dostávali známky - 1-! Já mám 1-! A to je mazecký. Za osm bodů! Místo tý podělaný trojky za osm bodů! Ou jé! Tak jo, je tu zbytečně moc vykřičníků.

Krev Světla*5.díl

4. december 2012 at 14:23 | Veru
Elizabeth je obyčejná dvaadvacetiletá dívka. Na univerzitě studuje botaniku a o víkendu si přivydělává roznášením letáků. Už od svých šestnácti let navštěvuje terapeuta, protože když byla mladší, mívala občas noční můry, kvůli kterým se bála večer usnout. Když začala chodit i k psychiatričce, která jí předepsala léky, zlé sny už se jí nezdály. Přesto chodí jednou za dva týdny za svým terapeutem, protože má strach, aby se jí můry nevrátily.