Jsem jiná

26. january 2013 at 0:34 | Veru |  Téma týdne
Přibližně před měsícem ve středu jsem byla s kamarádkou ze základky na něčem jako vánočním školním trhu, který základka pořádá každý rok a třídy na něj vyrábí různý kraviny. Samozřejmě jsem tam potkala staré spolužáky a mezi řečí mi jeden týpek řekl, že jsem se vůbec nezměnila, že jsem pořád stejná. Na tý škole jsem byla vlastně po dvou letech. Dva roky se snažím změnit se a on mi řekne, že jsem úplně stejná. Ne, to teda ne.

Bývala jsem drsná hoperka (a ne jenom hudba, ale i oblečení a jiné věci - na FB jsem se jmenovala Verunka Hoperkáá...) a nedělala jsem nic podle sebe, protože se to nezdálo mojí tehdejší nejlepší kamarádce. Vtipný je, že když jsem tam před tím měsícem přišla, největší radost, že mě vidí neměla ona, ale holka z nižšího ročníku, se kterou jsem si povídala naposledy ve druhé třídě v ranní družině. Dělala jsem věci podle toho, jak se to líbilo ostatním, abych nevyčnívala ze společnosti. A teď? Ať se jde společnost podnout.

A víte co? K tomuhle tématu mě nenapadlo nic jinýho než to, co jsem napsala nahoře. Normálně bych k tomu nenapsala nic, protože k tomu nemám, co říct. Teď je to ale jediná možnost, jak se zviditelnit - psát články k tématu týdne, ačkoli kvalita článků je děsná a nemají žádnou hlavu ani patu. Jen se podívejte výš.

Závěr: Změnila jsem se. Víc než si dokážete představit. Aspoň v to doufám.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama