Psychotická agrese? Nope...

21. april 2013 at 17:24 | Veru |  Deníček?
Vytvořila jsem svůj rekord! Vydržela jsem nemluvit s ní dva dny! Já vím, není to moc, ale na nás dvě jo. Pak se to ale začalo kazit a já okřikovala sama sebe, ať toho nechám. Když jsem šikovně (ani moc ne:D) zavedla řeč na mojí stále bolící ruku, dotalo se mi odpovědi, že se mi rozhodně omlouvat nebude. Fajn!


Další den ovšem přišlo překvapení! Z toho jsem usoudila, že možná není tak šibnutá, jak jsem si ještě před pár dny myslela. Během hodiny matiky se mi totiž omluvila. Ještě k tomu naprosto vážným hlasem dodala, abych jí už nikdy nebrala penál. Okej.

V pátek jsme byly s kamarádkou v kině na Hostitelovi! Na 600 stran to dost osekali, ale vyšlo jim to moc hezky. Bylo tam sice plno nesrovnalostí; Hledačka - v knize je malá a černovlasá, ve filmu je vyšší než všichni dohormady a je přírodní úkaz blonďatosti. Melanie - v knize skočila do výtahové šachty a né z okna. Bylo toho tam celkem dost, ale výsledek se jim vážně povedl. Mohu jen doporučit!


btw. Ian byl vždycky nejlepší! :]
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Co říkáte na film?

Super! 35.3% (6)
Mohlo to být lepší... 41.2% (7)
Vyhozený peníze. 23.5% (4)

Comments

1 Malá Miki Malá Miki | Web | 21. april 2013 at 18:56 | React

na film jsem zvědavá, protože jsem zatím od všech slyšela, že oproti knize je dost hrůza, ale na knížku se teprve chystám, tak přemýšlím, jestli se mám podívat prvně na film nebo ne :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama