Freddy utočí aneb mám doma vraždící bestii

27. may 2013 at 22:52 | Veru |  Deníček?
Velice jsem pokročila v projektu gorila. Byly jsme s mamkou v Jysku a ve Scontu a koupily jsme krásný modrý závěsy s kytkama a dva menší barevný koberečky. Taky prostěradlo, žínku (ta moje se rozpletla), deku, kytky a zakroucený brčka. Brčka jsou nejlepší!


V pátek jsme ve škole psali slohovku - úvahu. Já se na slohy vždycky těším ať je jakékoli téma, ale teď mi (všem) to učitelka celkem znechutila. Řekla nám to den předem. To by zase tak nevadilo až na to, že písemky za 8 bodů se mají hlásit dva týdny předem. Minulý rok jsme to psali doma, aby jsme na to měli klid a mohli si o tom pořádně popřemýšlet. Ale letos ne! Letos jsme to psali pěkně ve škole, pod tlakem, takže se obávám, že to bude dost znát na kvalitě a hlavně na úhlu pohledu. No nic, asi to sem potom hodím.

Vyprala jsem si svého plyšového medvídka. Naivně jsem si myslela, že do večera by mohl být jakž takž suchý. Světe div se, je na topení třetí den a pořád mu občas jdu vyždímat nožičky. Chudinek.

Abych vysvětlila nadpis; určitě jste si všimli (asi spíš ne :D), že v mém seznamu - na straně - přibylo pár čísel. Konkrétně číslo 76. Po dlouhé době jsem se konečně rozhodla koupit si masožravou kytku. Má super jméno - česky se jmenuje Mucholapka podivná. Každopádně já ji pojmenovala Freddy podle Freddyho Kruegera. Budete se divit, ale to jméno k ní/němu dokonale sedí. Dneska jsem mu dala mrtvého mola a podle mě mu to vážně chutná! Psychopat...:D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama