Těší mě!

22. may 2013 at 15:02 | Veru |  Ostatní věci
Tento blog funguje už přes rok, přesto se mi nějak nepodařilo sem dát nějaký článek o autorce, to jest o mně. Jediné co jste tu zatím mohli najít je nic moc neříkající blogový profil a trochu víc říkající "článek", který je součástí 30-denního dotazníku, který se neznámo proč táhne už od srpna loňského roku. Takže se vzchopím a napíšu článek na velmi jednoduché téma: JÁ. To teda bude počteníčko :D


Obecné blbiny

Jmenuji se Veronika Veselková a narodila jsem se dne 22. června roku 1998 v Hradci Králové. Jako úplně nové škvrně jsem vážila kolem tří a půl kila a měřila padesát jedna centimetrů. Po své drahé mamince mám modré skléry, to znamená, že moje bělmo je bledě modré. To způsobuje trochu řidčí (co já vím jak to mu říkat, nejsem doktor :D) kosti a může to vést k částečné hluchotě. Po svém otci mám zase ploché nohy, takže do všech bot musím mít ortopedické vložky a věřte mi, že sehnat mi boty je herkulovský úkol. Také jsem po něm zdědila rychlý metabolismus (můžu sníst co chci a kdy chci a stejně budu vážit padesát kilo :D), vlasy - respective jejich pitomou kroutivost - a dlouhé hubené prsty. Všechny prstýnky, které mám mi jsou velké. Chm.
Momentálně (21.6.2013) se jmenuji stejně a bydlím v HK. To, že jsem rodilá Hradečačka můžete poznat i z toho, že opravdu nemám ráda Pardubice (nebudu se omlouvat, tak to prostě je :D). Jak jsem se již zmínila, vážím něco málo přes padesát kilo a měřím přibližně 166 centimetrů. Od osmé třídy chodím na Gymnázium Boženy Němcové (GYBON). Teď jsem v sekundě C (devítka). Mimochodem, jsme první céčko na škole za hodně dlouho, podle mně bychom měli vystavit pomník na naši památku...:D Jsem levačka, víceméně. Píšu levou, lžíci držím v levé ruce, ale příbor držím jako pravák - vidlička v levé a nůž v pravé :D

Fotka je už celkem stará, nicméně já vypadám pořád stejně (až na tu ofinu, která už odrostla) a maminka je čím dál hezčí :)

Povaha

Celá já se dám shrnout do jednoho slova: náladová. Jednu chvíli jsem veselá (kdo by to byl řekl podle toho jména :D), za deset minut bych vraždila pohledem každého, kdo by se jen přiblížil a za dalších deset minut koukám do země a nevnímám, co se kolem děje. Taky by se dalo říct, že jsem vcelku přátelská, spíše pesimistická osoba, jejíž názory ji zcela vyčleňují z tohoto světa (půlka z nich zahrnuje vyhubení lidstva v zájmu planety). Nevím co napsat dál, takže se posuneme k dalšímu bodu!

Koníčky

Vzhledem k tomu, že jsem puberťák není asi moc překvapující, že celé dny prosedím u počítače. Nejčastěji sleduju seriály (právě teď mám puštěného House) a filmy, hraju TS3 a poslední dobou jsem se stala závislou na internetových online hrách typu Shakes&Fidget, Bitefight, My Free Zoo, Upologus a Zelené Impérium. Taky ale velmi ráda čtu, maluju a spím. Spaní je moje druhá nejoblíbenější činnost na světě. Věnuju se sportovnímu šermu a v minulost jsem plavala, hrála florbal, chodila na malování do ZUŠky, lezla, zpívala a hrála ping-pong. Nic z toho mi nevydrželo déle než dva roky, kromě zpěvu, na který mě mamka přihlásila už ve školce.

Tohle je fotka z akce ve filharmonii, myslím, že se to jmenovalo "Naděje královéhradeckého sportu". Bylo tam plno párminutových ukázek všelijakých sportů, tance i hudby a předávání cen.

Protože zas tak zajímavá nejsem a už nevím co napsat, tu máte odkaz na již zmíněný článeček z dotazníku:

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 A.T. A.T. | Web | 29. may 2013 at 23:26 | React

Zajímavý blog zajímavé slečny. Určitě sem opět brzy zavítám (:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama