Mňamózní rozhodnutí - úspěch!

22. september 2013 at 21:20 | Veru |  Deníček?
Taneční číslo 3 - opáčko předchozích tanců a čtyři nové. Tentokrát to bylo i celkem fajn. Učili nás čaču s otočkou (to žeru, je to hrozně boží :3), blues s otočkou (ne zas tak boží, ale pořád tam je otočka a já otočky ráda!), džajv (to se píše takhle nebo jak sakryš?! To bylo hrozně divný, dozadu doprava doleva... Nemáte ani šanci se na půl vteřiny zastavit.) a anglický valc s podivnýma polovičnýma otočkama (to nebyly normální otočky, to byly takový hrozně velký otočky, který se nedaly zvládnout! Zvlášť když tancujete s klukem, který měří něco přes metr devadesát...). Každopádně ta čača je prostě super!


Ve středu jsem byla u kadeřnice. Chtěla jsem to sice kratší, ale kousek pod ramena je to taky skvělý! Zbytek (asi 27 cm) vlasů mám v pytlíčku a hodlám je prodat - šest stovek je dobrejch! Hned jak budu mít nějaký fotky, dám to sem. A tipněte si kolik za to ta kadeřnice chtěla. 600? Ne. 550? Ne. 500? Ne. 280!!!!!! Ona si vzala jenom 280 korun! K jiný kadeřnici už v životě nepůjdu.

Případ BIOLOGIE vs MAMKA vs JÁ dopadl nadmíru dobře! Ani se nevztekala, jen se prostě zeptala, co to má být. Možná to bylo tím, že jsme nebyly doma, ale u ní v práci, ale stejně je to úspěch. Jej!
Mimochodem škola je hrozná věc. Dneska jsem celé odpoledne dělala jenom úkoly. A to bych se ještě měla naučit na matiku, zítra z ní píšem a já jí absolutně nechápu. Asi na to kašlu, stejně to nepochopím. Zítra se poradím s kamarádkou, ona chápe i nepochopitelné. Až na skloňování určitých a neurčitých členů v němčině. To zas chápu já.

Co se Drawing Challenge týče, hned jak budu mít čas, namaluju další obrázek. Nehodlám to dělat každý den, nemám na to čas ani sílu. Prostě jakmile budu mít chvilku volna, něco namaluju. A už to asi nebudu skenovat, ty barvy jsou potom hrozný (a to ty obrázky vždycky ještě poupravím v Gimpu!).

Ještě jedna věc - jak jsem se vyjadřovala tady (to první mňamózní rozhodnutí, které se týče Fluttershy a Iron Willa), ono mi to vychází! Ne že bych byla nějak extrémně oblíbená, ale už jsem se v třídním žebříčku, posunula o jednu příčku! Jej! A to jsem se ani nijak moc nesnažila, jen jsem si místo do druhé sedla do čtvrté lavice a v šatně na tělocvik se zabrala místo mezi oblíbenými holkami. Je zvláštní jak málo stačí k tomu, aby se na vás lidé přestali dívat spatra.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama