6 + 6 = ?

4. october 2013 at 17:47 | Veru |  Deníček?
Kvůli škole nemám čas skoro na nic, tolik učení jsem vážně ještě v životě neměla. Třeba dnes jsme psali čtyři písemky - z angličtiny, němčiny, češtiny a fyziky. Naprosto nechtěně jsem zaspala a hodinu fyziky nestihla. Určitě to byl zásah vyšší moci, který mě měl uchránit před špatnou známkou. Dnes jsme na matice probírali cosi s odmocninami. Jinými slovy - nechápu matiku. Už zase. Spíš ještě pořád. Když už jsme u té školy, zapsala jsem se do semináře Tvůrčího psaní. Vede ho má nejoblíbenější učitelka (učí češtinu a dějepis, napsala knihu, teď pracuje na další) a ve středu byla první hodina. Měli jsme za úkol napsat akrostich (každý verš začíná na písmeno vašeho jména), to jsem vzdala, protože mi tyhle věci nejdou, nemám ráda poezii. Potom jsme se dostali k haiku a to už bylo lepší. Nevím proč, ale haiku je snad jediný druh poezie, který mi nevadí. Potom sem ten pavýtvor hodím.


Konečně jsem se rozhodla pro tetování. Hrozně by se mi líbil prťavý černý znak raka na dlani, jakoby pod palcem. Víte, co myslím, takové ty dvě šestky naproti sobě. Nejlepší na tom ale je, že mamče se ten ráček líbí natolik, že mi to snad i dovolí.

Ještě zpátky ke škole - v úterý jsme ve škole místo dvou hodin měli přednášku. Přijel k nám pán, který přežil holocaust a jelikož učitelka na Zsv je na ty židy a tohle hrozně zaměřená, měli jsme to dokonce povinné. (Vtipné je, že při hodinách nevědomky hailuje :D) A můžu vám říct, že něco takového jsem ještě neslyšela. Ne že by u nás už předtím nebylo pár lidí, kteří to vše přežili, ale tohle bylo vážně něco.

Slibovala jsem fotku, ale protože nejsem ten typ, který má třicet fotek cesty do koupelny, byla jsem nucena vyfotit jednu přes webku. Kvalita je úplně špatná, vlasy jsou ale vidět dobře, takže úspěch :D
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama