Především Brno

30. october 2013 at 1:12 | Veru |  Deníček?
Prázdniny jsou tu! Pondělí státní svátek, úterý a středa podzimní prázdiny či co a čtvrtek a pátek ředitelské volno, protože se ve škole opravuje podlaha v tělocvičně (naše škola má dvě křídla a ty jsou propojený tělocvičnou). Mám spoustu času na vrácení knížky do knihovny, vypůjčení další, přešití bílé košile a vyřezání dřevěné laťky do sonického šroubováku. Neboť já - vaše milovaná Veru - jedu v listopadu na WHOCON!


To, co původně byl jen návrh a sen se v posledním týdnu stalo skutečností! Sice jsem měla mini-infarkt, když se vyprodaly všechny vstupenky a ano, ještě větší infarkt jsem měla, když kamarádky, které byly pověřené objednávkou lístků nestihly ani jeden doprodej (podle nich nefungoval formulář, ale kdo ví), ale ony je normálně vyhádaly přes e-mail. Nechápu, jak se jim to povedlo, ale koho to zajímá - máme lístky! Takže alons-yyyy!
V pátek jsem byla v nevětším sekáči v Hradci za dvacku jsem pořídila bílou košili a tmavě červenou kravatu na 10. Doctora. Modrý sako mám svoje a na kostýmový kalhoty kašlu, tam to jistí džíny. Červený conversky mám slíbený u spolužačky a hnědý kabát jsem sice potkala, ale byla to velikost 40, takže nic moc. Takže jediné, co mi chybí je ten sonický šroubovák. Upřímně doufám, že tam bude nějaký stánek, kde se to bude moct koupit. Přece jenom, dřevěná laťka nabarvená nastříbrno není nic moc.

Miki, jestli tam nebudeš, nebudu tě mít ráda! Uvědomuješ si, že tam pojedu jenom díky tobě?! Kde bych teď byla nebýt tebe? Vděčím ti za svůj nynější doctorský, poníkovský, e-bayovský, pottermoreovský a bůh-ví-ještě-jaký život! Navíc jsme Team Cats! Je mi jedno jak, ale zařiď, abys tam byla!


Konečně se mi podařilo morčeti ostříhat drápky. Zatím jsme skončily u zadních tlapek, ale ono se to časem poddá. Což mi připomíná, že budu muset zase do zverimexu, to morče snad není ani morče, to je normálně kombajn. Na druhou stranu, v tom zverimexu pracuje jako brigádnice právě ta kamarádka, s kterou jedu do toho Brna, takže ještě můžeme vyřešit pár nedostatků.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 MM MM | 30. october 2013 at 11:44 | React

pfuu, já budu v Londýně :(( šroubovák bych ti půjčila, ale mám jen šroubovák jedenáctky :D ale určitě tam bude nějaký stánek! :)

2 Veru Veru | Web | 30. october 2013 at 12:51 | React

budu smutná :'( ale ten Londýn si užij :]

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama