Pozor na Zemana

30. december 2013 at 21:39 | Veru |  Deníček?
Zjištění číslo 1: Policie České Republiky vás trestá za to, že máte v počítači soubory obsahující dětskou pornografii a další blbiny. Hrozí vám pokuta ve výši 100000 Kč a odnětí svobody až na devět let, pokud do dvanácti hodin neuhradíte částku 2000 Kč pomocí nějaké divné kartičky.
Zjištění číslo 2: Sice vás nikdo nechce zavřít, místo toho ale máte v počítači trojského koně. Děkuju, Ježíšku.


Přesně tohle se mi stalo dnes o půlnoci. Nemohla jsem spát, tak jsem si řekla, že si na stránkách www.filmy.kinotip.cz pustím film. Zrovna mám hobití náladu, tak jsem si pustila první díl Hobita. Pozavírala jsem obvyklé reklamy a najednou na mě vyskočilo oznámení policie. Jasně, bylo mi to divný, takovouhle věc policie těžko udělá. Ale v tu chvíli jsem byla vážně hodně nervní, zvlášť, když ty stránky nešly zavřít a hlásilo mi to, že můj počítač je zablokován. To potěší.
Mamka nakonec z práce zavolala do servisu, technik jí na to řekl, že to je nejnovější verze trojského koně. To taky potěší.

Notebook jsem tam donesla, on si ho vzal a v pět odpoledne jsem si pro něj jela zpět. Naštěstí se nic nestihlo vymazat, ještě to radši zkontroluju, ale zatím je všechno v pořádku.

Takže pokud na vás někde vyskočí tohle, vypněte počítač a běžte do servisu. Podle toho technika je ještě jedna verze se Zemanem (a ta musí být vážně děsivá).
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Izabella Izabella | 2. january 2014 at 11:21 | React

Dúfam, že toto sa mi nikdy nestane. eznášam tieto kraviny ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama