THE BEST THING EVER INVENTED

5. february 2014 at 21:22 | Veru |  Deníček?
Máme tu únor a pravděpodobně je čas na další článek. První věc - vysvědčení. Ze čtrnácti předmětů mám šest trojek. Je to o dost horší než loni. Vlastně o dost horší než kdykoli předtím. Celkový průměr mám ale 2,15 a to není tak špatný, ne? Navíc je to taktika. Čím horší známky v pololetí, tím líp vypadají ty lepší známky na konci roku. Jen doufám, že se to povede a zbavím se aspoň dvou trojek. I když s mým štěstím, kdo ví.


Nudila jsem se. Tak moc, že jsem z kamarádových fotek udělala poníky. Prý jsem psychopat. Nic nového pod sluncem. Už jsem udělala Pinkie Pie, Fluttershy a Rarity. A mnohem víc jich je v plánu! Na fejsbůk mi dovolil dát jenom jednu, ale o Tumbrlu nepadlo ani slovo. (Ne nadarmo se o Tumbrlu mluví jako o ďábelském místě :D) Proto každý, kdo chce vidět mé výtvory zahrnující kamarádovy děsivé výrazy, nechť jde sem.
Oficiálně jsem se stala Sherlockianem. Tumblr je vážně ďáblovo doupě. Už jsem si dala challenge na příští život - zkouknout všechny seriály na jednom webu. Je jich tam určitě přes sto. Já umřu. Každopádně potřebuju colu a popcorn :D
Koupila jsem si uhle! Och bože, jak já je miluju! Nejlepší věc EVER. Jsem z nich tak nadšená, že je plýtvám na blbosti. Pravděpodobně sem ty nejlepší blbosti potom hodím.
Taky jsem zjistila, že naše třídní vypadá jako Elsa z pohádky Frozen. Ne jen trochu, naprosto úplně! Moje třídní je Elsa! Někdy jí musím donutit, aby se učesala jako ona a pak si jí vyfotit. Vůbec to nebude divný.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama