July 2014

Sněhové vločky

12. july 2014 at 0:51 | Veru |  Tvorba
Sherlock zrovna připěvňoval barevná vánoční světélka, která zase spadla z bohatě ozdobeného stromku, když se od hlavních dveří ozval zvuk klíčů. Narychlo ozdoby přehodil přes stromeček a s úsměvem na tváři se rozběhl ke dveřím.
"Promiň, že jdu pozdě. Musel jsem operovat. Neuvěříš, co..." zbytek věty už John nedořekl. Sherlock se na něj vrhnul a nedočkavě ho políbil. John nijak neprotestoval, po chvíli se ale odtáhnul a zadíval se Sherlockovi do očí.
"Veselé Vánoce," řekl John. Sherlock celý jen zářil a bez odpovědi Johna za ruku vytáhnul do schodů až do obývacího pokoje. John jen zalapal po dechu. Zatímco v práci operoval a vyšetřoval pacienty, Sherlock vyzdobil celý byt. Ozdobil stromek, na okna pověsil malé sněhuláčky, lebce na krbu dokonce nasadil vánoční čepici. Celou atmosféru doplňovaly svíčky a sníh, který osvětlený pouličními lampami padal za okny. John si všiml, že pod stromkem leží několik balíčků a zmateně se kouknul na Sherlocka.
"Dárky? Ty se přece dávají až ráno."
"Nechce se mi čekat," pokrčil Sherlock rameny.
John se pousmál a kývnul hlavou, zatímco si sedal do křesla. Sherlockovi v očích tančily hvězdičky, jak se sehnul pro jeden z krásně zabalených dárků a podal ho Johnovi.
"Pro mě?" zeptal se John, "to jsi nemusel."
Sherlock beze slova čekal, až John balíček rozbalí. Ten se trochu uchechtnul Sherlokově výrazu a z dárku strhnul červený papír s malými hvězdičkami. Sherlock se nedočkavě pohupoval na patách, když John vzal do rukou béžový svetr s kulatým výstřihem.
"Líbí?" zeptal se Sherlock a začervenal se. John se zvedl z křesla a Sherlocka políbil.
"Je krásný."

Návrat

12. july 2014 at 0:50 | Veru |  Tvorba
Mohla bych sem hodit nějakou tu ff, co? Tu máte crossover Harryho Pottera a Doctora. Warning: Doomsday, pairing, možná trochu nsfw.


"Ne! Nehodlám tě znovu ztratit!" křičela Rose se slzami v očích, když Doctora vsávala díra v časoprostoru, která nevyhnutelně vedla do jiného vesmíru. Doctor se držel Rose, která byla zapřená o stěnu. Kdo mohl tušit, že se z ničeho nic objeví trhlina právě u jejich domu? Vír vcucnul okno, ale zeď byla dost pevná, aby udržela Rose. Doctor visel ve vzduchu a věděl, že nemá žádnou šanci. Omluvně se podíval na svou manželku, v obličeji se mu leskl strach. Rose se ho stále držela, ale stejně jako on pochopila, že proti tomu nic nezmůže.
"Rose Tylerová,.." vydechl těsně předtím, než ho trhlina stáhla do jiného světa. Vír se za ním uzavřel, aby dal najevo, že Doctor je nenávratně pryč.
"Ne, ne, ne!" vřískala Rose a zhroutila se na zem. Slzy se jí hrnuly po tvářích a ona bušila pěstmi do země. Znovu ho ztratila.

Error 404 Point of article not found

12. july 2014 at 0:47 | Veru |  Deníček?
Jak jste si asi všimli (nebo ne, kdo ví), blog jsem nechala celkem dlouho hnít. Nevím, čím to bylo. Možná školou, bylo toho na mě moc. Ale na to se vymlouvám pořád. Asi je na mě moc úplně všechno. Anyway, za ty poslední měsíce se stejně nic moc nestalo. Byli jsme na školním výletě - nuda, nuda a ještě jednou nuda. Až na první den - já a pár holek jsme oslavovali moje a kamarádčiny narozeniny spoustou čokolády a brambůrek. Nedivila bych se, kdybychom z toho všechny měly cukrovku.